Vivax PREMIUM ACP-18CH50GEEI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Dane techniczne:
| Typ: | Inverter |
| Moc chłodnicza: | 5275 (1260-6600) W |
| Moc grzewcza: | 5800 (1120-6800) W |
| Ekologiczny gaz: | R410A |
| Klasa energetyczna Chłodzenie: | A+ |
| Klasa energetyczna Grzanie: | A |
| Efektywność ener. SEER | 5.6 |
| Efektywność ener. SCOP | 3.8 |
| Obciążenie obliczeniowe dla ogrzewania (P design h) | 4.5 |
| Funkcje: |
|
| Pobór mocy chłodzenia: | 1625W |
| Pobór mocy grzania: | 1760W |
| Przepływ powietrza: | ≤850m³/h |
| Osuszanie powietrza: | 1.8L/h |
| Poziom hałasu – jednostka wewnętrzna: | 48/43/40/35 dB(A) |
| Poziom hałasu – jednostka zewnętrzna: | ≤56 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka wewnętrzna: | 58/53/50/45 dB |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka zewnętrzna: | ≤63dB |
| Średnica rur przyłączeniowych["] | 1/4" |
| Średnica rur przyłączeniowych(gaz) ["] | 1/2" |
| Średnica przewodu sterującego [mm2] | 4*2.5 mm ² |
| Zasilanie | ~220-240V/1/50Hz; Jednostka wewn. |
| Max długość instalacji [m] | 25m |
| Różnica wysokości [m] | 10m |
| Długość instalacji bez doładowania czynnika [m] | 5m |
| Dodatkowa ilość czynnika chłodzącego [g/m] | 20g/m |
| Rozstaw mocowań: | 560 mm |
| Wymiar jednostki wewnętrznej: | 940x298x200mm |
| Wymiar jednostki zewnętrznej: | 955x700x396mm |
| Waga jednostki wewnętrznej: | 13.0kg |
| Waga jednostki zewnętrznej: | 45.0kg |
Dane techniczne
| Pomieszczenie do: | do 50m2 |
| Typ klimatyzatora | naścienny |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.