Polityka prywatności

Dane osobowe naszych  Klientów przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Klientów zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z póżn. zm.). Przechowujemy je na serwerach zapewniających ich pełne bezpieczeństwo. Dostęp do bazy danych posiadają jedynie uprawnieni pracownicy firmy.

Klient ma możliwość pełnego dostępu do swoich danych w celu  ich  weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.

Sklep went24.pl nie przekazuje ani nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych naszych Klientów osobom trzecim, chyba że za wyrażną zgodą lub życzeniem Klienta  albo na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa w związku z toczącymi się postępowaniami.

Sklep went24.pl posługuje się również tzw. plikami cookies. Pliki te są zapisywane na komputerze Klienta przez nasz serwer i dostarczają danych statystycznych o aktywności Klienta, w celu dobrania naszej oferty do jego indywidualnych potrzeb i gustów. Klient w każdej chwili może wyłączyć  w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania cookies, choć musi mieć świadomość, że w niektórych przypadkach odłączenie tych plików może wpłynąć  na utrudnienia w korzystania z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl