Vivax PREMIUM ACP-12CH35GEEI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Dane techniczne:
| Typ: | Inverter |
| Moc chłodnicza: | 3500 (600-3900) W |
| Moc grzewcza: | 4000 (880-4400) W |
| Ekologiczny gaz: | R410A |
| Klasa energetyczna Chłodzenie: | A++ |
| Klasa energetyczna Grzanie: | A+ |
| Efektywność ener. SEER | 6.1 |
| Efektywność ener. SCOP | 4.0 |
| Obciążenie obliczeniowe dla ogrzewania (P design h) | 3.2 |
| Funkcje: |
|
| Pobór mocy chłodzenia: | 1170W |
| Pobór mocy grzania: | 1200W |
| Przepływ powietrza: | ≤600m³/h |
| Osuszanie powietrza: | 1.4L/h |
| Poziom hałasu – jednostka wewnętrzna: | 42/40/35/30 dB(A) |
| Poziom hałasu – jednostka zewnętrzna: | 53 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka wewnętrzna: | 54/51/45/42 dB |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka zewnętrzna: | ≤63dB |
| Średnica rur przyłączeniowych["] | 1/4" |
| Średnica rur przyłączeniowych(gaz) ["] | 3/8" |
| Średnica przewodu sterującego [mm2] | 4*1.5 mm ² |
| Zasilanie | ~220-240V/1/50Hz; Jednostka wewn. |
| Max długość instalacji [m] | 15m |
| Różnica wysokości [m] | 10m |
| Długość instalacji bez doładowania czynnika [m] | 5m |
| Dodatkowa ilość czynnika chłodzącego [g/m] | 20g/m |
| Rozstaw mocowań: | 510 mm |
| Wymiar jednostki wewnętrznej: | 845x180x275mm |
| Wymiar jednostki zewnętrznej: | 776x540x320mm |
| Waga jednostki wewnętrznej: | 9.0kg |
| Waga jednostki zewnętrznej: | 29.0kg |
Dane techniczne
| Pomieszczenie do: | do 35m2 |
| Typ klimatyzatora | naścienny |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.