Vivax EXCLUSIVE ACP-18CH50AELI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodność i przystępna cena - to cechy zestawu split Exclusive firmy Vivax, w którym wykorzystano m.in. sprężarkę z napędem inwerterowym. Ta nowoczesna technologia pozwala dokładnie dopasować moc sprężarki do aktualnego zapotrzebowania, przyczyniając się do wysokiego komfortu cieplnego użytkownika, a przede wszystkim - oszczędności energii elektrycznej. Na urządzenia firmy VIVAX udzielana jest trzyletnia gwarancja.

Cechy produktu:
- Niski pobór mocy w trybie czuwania - tylko 1W
- 12 prędkości wentylatora w jednostce wewnętrznej
- 5 prędkości wentylatora w jednostce zewnętrznej
- SYSTEM ZABEZPIECZENIA PRZED NIECHCIANYM CHŁODEM - Klimatyzator został wyposażony w specjalny system, który zapobiega nawiewaniu zimnego powietrza w trybie grzania i ciepłego w trybie chłodzenia.
- CICHA KONSTRUKCJA - Specjalne wytłumienie wentylatora oraz obudowy pozwoliło maksymalnie zredukować hałas podczas pracy do minimum.
- INTELIGENTNE ODMRAŻANIE - Jeśli jest to konieczne, aby utrzymać maksymalną skuteczność urządzenia. Podczas ogrzewania system automatycznie aktywuje proces odszraniania.
- WYŚWIETLACZ LED - Nowoczesny wyświetlacz funkcji wykonany w technologi LED.
- FUNKCJA TURBO - Możliwość silnego i szybkiego chłodzenia lub ogrzewania.
- 24 GODZINNY TRYB TIMER - Tryb TIMER pozwala na uruchomienie i zatrzymanie pracy w ciągu 24 godzin.
- FUNKCJA SLEEP - Pozwala automatycznie zwiększać i zmniejszać temperaturę podczas snu tak, aby był on jak najbardziej komfortowy. Przez pierwsze 2 godziny zwiększa o 1°C później utrzymuje ją stabilnie przez 5 godzin. Po tym czasie ustawia najbardziej komfortową temperaturę przy zachowaniu największej energooszczędności.
- FUNKCJA PAMIĘCI - Urządzenie rejestruje operacje, które są wykonywane przed jego wyłączeniem i automatycznie wraca do tych ustawień po ponownym uruchomieniu urządzenia.
- Specjalna pokrywa zaworów łączących, aby zapobiec kapaniu skroplonej wody.
- KOMPENSACJA TEMPERATURY - Temperatura powietrza przy suficie jest zazwyczaj większa niż przy podłodze. Funkcja ta wprowadza korektę odczytu temperatury i tym samym automatycznie eliminuje te różnicę
- AUTOMATYCZNY TRYB PRACY - Urządzenie oferuje możliwość utworzenia automatycznego trybu pracy. Po wybraniu tej funkcji urządzenie automatycznie wyznacza prędkość wentylatora jednostki wewnętrznej oraz trybu pracy, porównując temperaturę domyślną z obecnymi warunkami panującymi w pomieszczeniu.

Funkcje dla niskiej temperatury zewnętrznej
Urządzenie może być używane do efektywnego ogrzewania pomieszczeń nawet przy temperaturze zewnętrznej -10°C. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu sprężarki o wysokiej wydajności, dodatkowych elektrycznych grzałek, zmiennej częstotliwości sprężarki oraz funkcji podgrzewania instalacji.

Dane techniczne:
| Typ: | Inverter |
| Moc chłodnicza: | 5275(1917-5730) W |
| Moc grzewcza: | 5569(1386-6225) W |
| Ekologiczny gaz: | R410A |
| Klasa energetyczna Chłodzenie: | A++ |
| Klasa energetyczna Grzanie: | A |
| Efektywność ener. SEER | 6.5 |
| Efektywność ener. SCOP | 3.8 |
| Obciążenie obliczeniowe dla ogrzewania (P design h) | 4700 W |
| Funkcje: |
|
| Pobór mocy chłodzenia: | 2200W |
| Pobór mocy grzania: | 2220W |
| Przepływ powietrza: | ≤850m³/h |
| Osuszanie powietrza: | 1.7 L/h |
| Poziom hałasu – jednostka wewnętrzna: | 44/40/34dB(A) |
| Poziom hałasu – jednostka zewnętrzna: | ≤58dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka wewnętrzna: | ≤56dB |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka zewnętrzna: | ≤66dB |
| Średnica rur przyłączeniowych["] | 1/4" |
| Średnica rur przyłączeniowych(gaz) ["] | 1/2" |
| Średnica przewodu sterującego [mm2] | 5*2.5 mm ² |
| Zasilanie | ~220-240V/1/50Hz; Jednostka zew. |
| Max długość instalacji [m] | 30m |
| Różnica wysokości [m] | 20m |
| Długość instalacji bez doładowania czynnika [m] | 5m |
| Dodatkowa ilość czynnika chłodzącego [g/m] | 15g/m |
| Rozstaw mocowań: | 530mm |
| Wymiar jednostki wewnętrznej: | 920x223x292mm |
| Wymiar jednostki zewnętrznej: | 760x285x590mm |
| Waga jednostki wewnętrznej: | 11kg |
| Waga jednostki zewnętrznej: | 35kg |
Dane techniczne
| Pomieszczenie do: | do 50m2 |
| Typ klimatyzatora | naścienny |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.