Vivax PRESTIGE ACP-12CH35GEYI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Dane techniczne:
| Typ: | Inverter |
| Moc chłodnicza: | 3500(700-4500)W |
| Moc grzewcza: | 3650(720~5500)W |
| Ekologiczny gaz: | R410A |
| Klasa energetyczna Chłodzenie: | A++ |
| Klasa energetyczna Grzanie: | A++ |
| Efektywność ener. SEER | 7.0 |
| Efektywność ener. SCOP | 4.6 |
| Obciążenie obliczeniowe dla ogrzewania (P design h) | 3.8 |
| Funkcje: |
|
| Pobór mocy chłodzenia: | 900W |
| Pobór mocy grzania: | 895W |
| Przepływ powietrza: | ≤770m³/h |
| Osuszanie powietrza: | 1.4L/h |
| Poziom hałasu – jednostka wewnętrzna: | 41/36/34/32/28/24/22 dB(A) |
| Poziom hałasu – jednostka zewnętrzna: | ≤50dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka wewnętrzna: | ≤53dB |
| Poziom mocy akustycznej – jednostka zewnętrzna: | ≤63dB |
| Średnica rur przyłączeniowych["] | 1/4" |
| Średnica rur przyłączeniowych(gaz) ["] | 3/8" |
| Średnica przewodu sterującego [mm2] | 4x1.5mm² |
| Zasilanie | ~220-240V/1/50Hz; Jednostka wewn. |
| Max długość instalacji [m] | 20m |
| Różnica wysokości [m] | 10m |
| Długość instalacji bez doładowania czynnika [m] | 5m |
| Dodatkowa ilość czynnika chłodzącego [g/m] | 20g/m |
| Rozstaw mocowań: | 550mm |
| Wymiar jednostki wewnętrznej: | 866x292x209mm |
| Wymiar jednostki zewnętrznej: | 899x596x378mm |
| Waga jednostki wewnętrznej: | 11.0kg |
| Waga jednostki zewnętrznej: | 43.0kg |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.